Preskočiť na obsah
Matej Kováč

Poľnohospodárstvo a lesníctvo

Matej Kováč

Ťažba dreva

Obec
Sihla
Od roku
2021
IČO
53 727 151

Matej Kováč

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
976 53 Sihla
Na trhu od
14. apríla 2021
IČO
53 727 151
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 02.20)
Ťažba dreva

Podnikanie v číslach

5
rokov na trhu
2021
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Matej Kováč

Matej Kováč – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Sihla. Podniká od 14. apríla 2021.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ťažba dreva“ (02.20). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo.

Základné údaje

Obchodné meno
Matej Kováč
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
53 727 151
Dátum vzniku
14. apríla 2021
Miesto podnikania
976 53 Sihla
Živnostenský register
Okresný úrad Brezno, vložka č. 630-19124
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 02.20)
Ťažba dreva

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 24. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Matej Kováč zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Matej Kováč?

Miesto podnikania je v obci 976 53 Sihla.

Čím sa Matej Kováč zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ťažba dreva“ (02.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo.

Aké je IČO – Matej Kováč?

IČO je 53 727 151.

Odkedy podniká Matej Kováč?

Podnikanie začalo 14. apríla 2021. Na trhu pôsobí 5 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Matej Kováč podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese matej-kovac-23.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.